Horvát Servis

HP-banner

Naše znalosti sme sa rozhodli šíriť ďalej. Preto sme začali pracovať na tvorbe vzdelávacích videí pod názvom Abeceda hospodára.
Našim cieľom je poskytnúť každému správcovi budovy, hospodárovi, všetko, čo potrebuje na to, aby bol schopný postarať sa o všetky časti budovy.

Čo všetko by mal vedieť správny hospodár

Naša firma sídli v budove, o ktorú je nutné sa neustále starať. My sa o všetky problémy v našich budovách staráme sami, a to v tých profesiách, ktoré ovládame a na ktoré máme oprávnenia. Na ostatné oblasti si objednávame služby odborníkov.
Všetko pravidelne kontrolujeme, zabezpečujeme údržbu a opravujeme poruchy. Robíme všetko pre to, aby sme sa vyhli pokutám alebo problémom s poisťovňou v prípade poistného plnenia.

Vďaka tomu sme nadobudli naozaj komplexný pohľad na budovu ako celok. Vidíme súvislosti medzi jednotlivými systémami, ktoré by mohli netrénovanému oku uniknúť.

S našimi znalosťami sa radi podelíme.
Pozrite si úvodné video nižšie a zistite, v čom spočíva Abeceda hospodára. Zistite, čo všetko by mal správny hospodár vedieť, aby bol schopný zabezpečiť všetko pre svoju budovu.

Vytvorili sme YouTube kanál, na ktorý nahrávame videá na rôzne témy. Nezmeškajte žiadne z nich a prihláste sa na odber. Pošlite nám e-mail a my vám budeme pravidelne zasielať informácie o nových videách.

V roku 2019 sme začali spoluprácu s Európskym lídrom v oblasti riadeného vetrania rodinných domov. Dôvodom bola skutočnosť, že v roku 2020 bude musieť mať každý rodinný dom riadené vetranie na základe legislatívy – inak nebude vyhovovať požiadavkám a nebude skolaudovaný.

Pozrite si video, ako môže vyzerať vetranie domu.

Pošlite nám výkresy vášho domu a my vám vypracujeme cenovú ponuku.

Ak nie je možné zrealizovať centrálne riadené vetranie na videu vyššie, tak máme riešenie pre každú spálňu a detskú izbu individuálny spôsob ako zabezpečiť minimálne množstvo vzduchu na jednu osobu čo je 25m3/hod.

Skúste si vypočítať objem Vašej spálne a vyvetrajte ju celú pred tým než zaspíte. Objem Vašej spálne delené 25 a delené počet osôb znamená na koľko hodín máte zabezpečený čerstvý vzduch ak v zime nemáte otvorené okno po celú noc.

Viete že každá Vaša bunka hlavne mozog a srdce potrebujú mať aj počas spánku kyslík. Rovnako vaše deti či vnúčatá ho potrebujú – každý živočích. Bez kyslíka to jednoducho nejde.

Zaujala vás niektorá z týchto tém? Ak o nej chcete vedieť viac, pokojne nám napíšte.