Horvát Servis

Aby bolo vždy čerstvo
Čistý vzduch prináša pohodu domov aj do práce. V našej ponuke nájdete komplexné systémy pre administratívne, skladové, výrobné a obchodné prevádzky, ale aj vzduchotechniku pre byty a rodinné domy.

Centrálne vetranie

Je na vás či sa rozhodnete pre vetranie jednotlivých miestnosti samostatne, alebo zvolíte centrálne vetranie celého vášho rodinného domu. Ponukáme vám európsku jednotku na trhu, a to vetraciu jednotku od spoločnosti Zehnder, ktorá je výnimočná tým, že ak použijete plastový výmenník, dokáže rekuperovať nie len teplo s účinnosťou až 90%. Ak použijete entalpický výmeník,  zníži sa síce tepelná účinnosť na hodnotu 81% (čo je aj tak vysoká účinnosť), no vy získate z odvádzaného vzduchu vlhkosť – REKUPERUJETE JU s účinnosťou až 75%.
Zároveň všetky jednotky, ktoré používame na centrálne vetranie majú certifikát Passivehouse.
40394.jpg

Decentrálne vetranie

Pre domáce potreby vlastníkov rodinných domov alebo nájomcov bytov sa odporúčajú skôr využívať decentrálny vetrací systém, ktorý plní rovnakú funkciu ako centrálny, avšak nevyžaduje pri inštalácii rozsiahle konštrukčné zásahy do budovy.

Vetranie toaliet

Zápach na toaletách sa dá v letných mesiacoch ľahko vyriešiť otvoreným oknom. Čo však s nepríjemným zápachom v zime? Odvetranie je potrebné riešiť ventilátorom, ktorý odstráni nielen tento primárny problém, ale poradí si aj s vlkosťou. Ventilátory sa dajú nainštalovať na stenu , strop alebo do ventilačného potrubia. Sú vhodné na občasné alebo nepretržité odvetrávanie.

S čím vám pomôžeme?

  • Vypracovanie cenovej ponuky
  • Poradenstvo
  • Dodávka a montáž
  • Záručný a pozáručný servis
  • Výmena filtrov
  • Predaj filtrov

Napíšte nám

Chcete sa niečo spýtať, poradiť sa alebo máte záujem o vypracovanie cenovej ponuky? Neváhajte nás kontaktovať.

Katalógy na stiahnutie

Príklady vetrania s rekuperáciou
Ventilátory pre malé miestnosti
Komfortné vetranie pre byty a rekonštrukcie

Ostatné Katalógy a cenníky na stiahnutie

partneri pre riadené vetranie a dizajnové radiátory firmy Zehnnder

Naše partnerské firmy , ktoré vykonávajú dodávku a montáž riadeného vetrania výrobkami firmy Zehnder.

Oslovte nás a my Vám vypracujeme cenovú ponuku na vetranie Vášho rodinného domu. Samotnú realizáciu Vám v prípade Žiliny a okolia zrealizujeme my a ak bývate v okolí miest kde máme obchodných partnerov môžete sa obrátiť priamo na nich .

V prípade že v niektorých mestách nemáme partnera a má niektorá firma záujem stať sa naším partnerom napíšte nám.